Clear-کلیر

معرفی برند Clear-کلیر

برند کلیر در سال ۱۹۷۵ شروع به فعالیت کرد این کمپانی از همان ابتدا با یک هدف کار خود را آغاز کرد و آن هم یافتن بهترین و موثرترین راه برای از بین بردن شوره سر بنابراین با تحقیقات گسترده و آزمایش بر روی انواع مواد طبیعی به دنبال یافتن فرمول خاص بود که با تولید انواع شامپو کلیر بتواند به نیاز مصرف کنندگان محصولات خود به خوبی پاسخ دهد.

حیطه فعالیت Clear-کلیر

برند کلیر (CLEAR) از قدیمی ترین کمپانی های در تولید محصولاتی برای مراقبت از مو و رفع مشکلات مربوط به آن و همچنین بهداشت پوست می باشد، شناخته شده ترین برند در ایران بوده و مطمئنا از محصولات آن استفاده کرده اید یا لااقل اسمش به گوش شما خورده است.

محصولات کلیر طوری طراحی و تولید می شود که در آن به تفاوت های آقایان و بانوان در رفع مشکلات مربوط به پوست و مو توجه زیادی شده بنابراین محصولات مخصوصی برای هر دو جنس به بازار عرضه می شود.

شامپو کلیر ساخت کدام کشور است؟

اولین کشور و موسس برند کلیر، فرانسه بوده است و شرکت تولید کننده آن بریتانیایی_هلندی (Unilever) است. از سال 2000 به بعد، کشورهای دیگری مانند پرتغال، هند و تایلند نیز به تولید محصولات کلیر clear پرداختند.

انواع شامپو کلیر clear

  • شامپو ضد شوره بانوان کلیر مدل Complete Care مناسب انواع مو
  • شامپو ضد شوره کلیر بانوان کنترل کننده چربی پوست سر
  • شامپو ضد شوره آقایان تقویت کننده مو کلیر

قیمت انواع شامپو کلیر clear

برند کلیر برای انواع مختلف مو، شامپوهای متنوعی را با کاربری‌های متفاوت طراحی و تولید کرده است. علاوه بر این، تمامی محصولات کلیر clear دارای قیمت‌های مناسبی هستند تا بتوانید با خیال راحت محصول موردنظر خود را انتخاب کنید و دغدغه هزینه را نداشته باشید.

Show Filters

نمایش دادن همه 8 نتیجه

Show Filters

نمایش دادن همه 8 نتیجه