نو تک فار-Know Tech Phar

معرفی برند نو تک فار-Know Tech Phar

شرکت نو تِک فار یک شرکت دانش‌بنیان متخصص در زمینه فرمولاسیون و تولید داروهای گیاهی مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران می باشد. اعضای گروه علمی، تحقیق و توسعه، مسئول فنی ومدیران شرکت ازمتخصصین در رشته های داروسازی، پزشکی و شیمی دارای سابقه تحقیقات وکار طولانی در زمینه شناسایی گیاهان دارویی، اثرات درمانی آن‌ها، داروسازی گیاهی و داروسازی صنعتی هستند.

محصولات نو تک فار-Know Tech Phar

نو تک فار-Know Tech Phar از بدو تاسیس تا کنون فرمولاسیون نه داروی خود به نام های شربت های رکولیک و کالیک ، کپسول های میگرافار و هیپوفار و نازوفار، پماد های بیزالن و رکوبیزول و شامپوداروهای رکوبیزول و بیزالن را به پایان رسانده و پس از اخذ پروانه ساخت از سازمان غذا و داروی کشور تولید صنعتی انها را انجام و در داروخانه های سراسر کشور در دسترس همگان قرار داده است. اهداف اصلی این شرکت طراحی و توسعه فرمولاسیون های جدید در زمینه داروهای گیاهی و دستیابی به کیفیت و اثربخشی بالا و همچنین بهره مندی از طیف وسیع گیاهان دارویی کشور در راستای ارتقاء سلامت جامعه می باشد.

افتخارات شرکت نو تک فار-Know Tech Phar

شرکت نو تک فار-Know Tech Phar بدلیل جهت گیری علمی در فرمولاسیون داروهای خود و همچنین استفاده از علم روز داروسازی و فن آوری های نوین در زمینه داروسازی گیاهی موفق به کسب افتخارات متعددی در صنعت دارویی کشور گردیده است که به چند مورد در ذیل اشاره شده است :
- کسب عنوان < محصول دا نش بنیان برگزیده >دو سال اخیر کشور جهت شامپوداروی رکوبیزول در سومین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی ، فرآورده های طبیعی و طب سنتی ایران (شهریور ماه 1395)
- کسب عنوان < شرکت فناور برتر> در بیست و یکمین جشنواره پژوهش دانشگاه تهران (دی ماه 1391)
- کسب عنوان < شرکت برتر >در چهارمین جشنواره نوآوری و فن آفرینی (آذر ماه 1391)

خرید محصلات برند نو تک فار-Know Tech Phar

تمامی محصولات برند نو تک فار-Know Tech Phar را می توانید به صورت آنلاین و اینترنتی از داروخانه بی نسخه خریداری کنید.

Show Filters

نمایش دادن همه 2 نتیجه

Show Filters

نمایش دادن همه 2 نتیجه