Mim Daroo-میم دارو

تاسیس برند میم دارو-Mim Daroo

شرکت دانش بنیان میم دارو در آغاز برای یک رسالت بزرگ در کشور ایجاد شد و آن تحقیق، توسعه و تولید داروی درمان سردردهای میگرنی بوده است. بیماری سردردهای میگرنی در زمره ی پنج بیماری فراگیر مورد توجه ویژه ی شرکتهای معتبر جهانی است.

معرفی برند میم دارو-Mim Daroo

شرکت داروسازی میم دارو کارش را با تحقیق، توسعه و تولید داروی درمان سردردهای میگرنی آغاز کرد. بیماری سردردهای میگرنی در زمره پنج بیماری فراگیر مورد توجه ویژه شرکت‌های معتبر جهانی است. در جهان ۸۰۰ میلیون و در ایران ۹ میلیون بیمار میگرنی هست. ۱۰ درصد بیماران میگرنی حاد اند که بیش از نیمی از عمرشان دچار سردرد شدید اند.

زمینه فعالیت برند میم دارو-Mim Daroo

این شرکت بعد از 29 سال تلاش بی وقفه توانست با بهره گیری از نیروهای متخصص داروی درمان این بیماری را کشف کند. برای این منظور درمانگاه چند تخصصی آرامش تهران (معروف به کلینیک میگرن)، اولین کلینیک میگرن در خاورمیانه توسط سهامداران میم دارو ایجاد شد.

میم دارو با داشتن آزمایشگاه های پیشرفته و خطوط تولید صنعتی دارو و پرسنل توانمند و با تجربه، در حال مطالع و تحقیق در حوزه داروهای طبیعت محور بوده و چندین داروی طبیعت محور در حوزه های میگرن، آلرژی و سرطان را در مراحل مختلف کارآزمایی بالینی و پیش تولید صنعتی داشته و به زودی روانه بازار خواهد ساخت

خرید محصلات برند میم دارو-Mim Daroo

تمامی محصولات برند میم دارو-Mim Daroo را می توانید به صورت آنلاین و اینترنتی از داروخانه بی نسخه خریداری کنید.

Show Filters

نمایش یک نتیجه

Show Filters

نمایش یک نتیجه