Vitane-ویتان

 • Irovit-Vitane

  کپسول آیروویت ویتان

  کپسول آیروویت محصولی از شرکت ویتان آلمان و حاوی آهن به همراه فولیک اسید است که به منظور کمک به درمان و پیشگیری از کم خونی ناشی از فقر آهن تولید شده است. این محصول به گونه ای طراحی شده است که باعث می شود مولکول های آهن به جای آزاد شدن در معده، در ابتدای روده کوچک آزاد شوند و به این ترتیب از عوارض گوارشی آن پیشگیری می شود

 • Immusense-Vitane

  قرص ایمیوسنس ویتان

  قرص ایمیوسنس محصولی از شرکت ویتان آلمان و حاوی انواع ویتامین ها و مواد معدنی و مغذی برای بدن است که به تقویت سیستم ایمنی بدن و افزایش انرژی بدن کمک می کند. ترکیبات به کار رفته در این محصول حاوی مواد آنتی اکسیدانی است که از سلول های بدن در برابر صدمات رادیکال های آزاد محافظت می کند.

 • Calcisure-Tablet-Vitane

  قرص کلسی شور

  کلسی شور (با نام قدیم کلسی کر ) با داشتن مهم ترین ترکیبات برای حفظ سلامت استخوان ها و دندان ها، محصولی مناسب برای افرادی است که به میزان کافی از این مواد مغذی استفاده نمی کنند است.

 • Vitane

  شربت ویتان

  01

  شربت ویتان مواد مغذی اساسی را فراهم میکند که به طور معمول نیازهای غذایی (جدا از رژیم غذایی طبیعی) کودکان در حال رشد را برآورده میکند. این محصول با تکمیل کمبودهای تغذیه ای و بهینه سازی نیازهای بیولوژیکی سلول ها و بافت ها، رشد را موجب تقویت رشد کودک می شود.

 • Vita Globin Vitane

  شربت ویتاگلوبین

  01

  شربت خوراکی Vitaglobin یک مکمل غذایی مناسب است که ویتامین ها و مواد معدنی مانند ویتامین B1، ویتامین B2، ویتامین B6، ویتامین B12، اسید فولیک، آهن و ویتامین ث و روی را برای استفاده و جذب بهتر آهن فراهم می کند و هم چنین ایمنی بدن را بهبود می بخشد.

منو اصلی