PNC-پی ان سی

معرفی برند پی ان سی PNC

شركت داروسازی ومكمل هاي غذايي- حياتي كارن با مشاركت شركت Mass Global Nutrition كانادا با استفاده از بهترين و مرغوب ترين مواد اوليه وارداتی از کمپانی های معتبر و به كارگيري كادر علمي مجرب با تخصص های خاص از جمله متخصصین تغذیه در واحدهاي مختلف،اقدام به توليد انواع مكمل هاي غذايي ورزشی با نام تجاری PNC نموده است.

این شرکت علاوه بر مجوزهاى لازم از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکى و وزارت صنایع و معادن، گواهینامه هاى ISO9001 ، HACCP، ISO 22000، ISO14001 ،DQS آلمان، GC MARK و HALAL را دریافت نموده و بعد از سال ها کسب تجربه و اعتبار، با دریافت گواهینامه GMP در سال 1395، به صنعت فاخر داروسازی کشور وارد شد و خط جامدات خود را در فضایی با متراژ بیش از 10000 متر مربع به بهره بردارى رساند.

مکمل های ورزشی برند PNC قدیمی ترین و خوشنام ترین برند مکمل های ورزشی در ایران و مورد تایید متخصصین در امر تغذیه ورزشی، پزشکان حوزه ورزش، تیم های ملی و باشگاهی و فدراسیون های ورزشی از جمله فدراسیون پزشکی ورزشی می باشد.

خرید مکمل ورزشی پی ان سی از داروخانه بی نسخه

پی ان سی مجموعه کاملی از مکمل‌های ورزشی را فراهم نموده است تا تمام ورزشکاران با هر هدفی از ورزش، بتوانند نیازهای خود را با کمک آن‌ها تأمین نمایند.

انواع محصولات پی ان سی PNC

  • پودر ایزو وی پی ان سی
  • پودر پیور پروتئین پی ان سی
  • پودر کازئین پی ان سی
  • پودر گین آپ بزرگسالان پی ان سی

 

منو اصلی